Asset & Wealth Management

K bohatství každého člověka přistupujeme stejně jako k vlastnímu. Proto neustále přemýšlíme, jak ho chránit a násobit. Postaráme se o to, aby se vaše životní úroveň plynule zlepšovala ve prospěch vás – vaší rodiny a budoucích generací.

Chránit a násobit majetek chce čas a zkušenosti. Proto vám se zhodnocením vašeho investičního portfolia pomůžeme tak, jak to děláme již přes 30 let.

30+ let zkušeností

Investicemi v regionu jsme se zabývali dříve než na trh vstoupila česká koruna i euro. Proto jim tak rozumíme.

Moderní produkty

Díky globálnímu dosahu a znalostem lokálního trhu a jeho potřeb přicházíme s inovativními produkty, které udávají tempo celému regionu.

Vztah, jaký vyhovuje vám

Klient je pro nás na prvním místě. Budujeme dlouhodobý vztah k oboustranné spokojenosti.

Jak spravujeme a přistupujeme k vašemu bohatství.

 • 1

  Analýza

  S ohledem na vaše investiční cíle a aktuální situaci na trzích přistupujeme ke každému portfoliu individuálně. Chceme abyste měli radost z výnosů, ale zároveň, abyste klidně spali. Naše zkušenosti zúročíme ve váš prospěch.

 • 2

  Návrh portfolia

  Někdo umí designovat dokonalý domov, někdo šatník či auto a někdo třeba zážitek. My pro vás designujeme investiční portfolio, díky kterému si z toho všeho můžete dopřát více.

 • 3

  Přehled o vašich investicích

  Jsme tu pro vás kdykoliv a neustále. Online i osobně. Jsou to vaše peníze a jsme tu proto, aby jste k nim měli přístup 24/7. A to všude na světě.

 • 4

  Oponentura investiční nabídky

  Investiční svět přetéká svůdnými nabídkami, ne všechny však znamenají v konečném součtu výhru. Dokážeme vašemu investičnímu výběru nastavit zrcadlo a udělat ďáblova advokáta. Konečné rozhodnutí je vždy na vás, ale budete ho činit s jasnou představu o všech rizicích i výhodách.

Klientský portál Vám umožní bezpečný online přístup k Vašemu portfoliu.

Na jednom místě nyní můžete sledovat své investice online, mít přehled o transakcích, dozvědět se informace o investičních příležitostech, snadno přistupovat k Vašim kontaktům ve WOOD & Company a měnit si své uživatelské preference.

Prozkoumat