Venture Investments

Vybíráme projekty v perspektivních odvětvích s potenciálem úspěšné budoucnosti a synergie s naší vizí. Otevíráme dveře k novému kapitálu a expanzi životaschopným startupům s velkými cíli a schopným týmem. Naše investice do atraktivních projektů umíme díky zázemí významné finanční skupiny zprostředkovat i investorům, kteří by se k těmto projektům jinak nedostali.


PRO KOHO

Propojujeme světy inspirativních vizionářů a odvážných investorů.

Oslovují nás firmy, které věří našim investorským schopnostem a zkušenostem. Těm nejnadanějším pomáháme plnit jejich sny a cíle. Do naší stáje patří startupy z perspektivních odvětví, jakými jsou high tech, digital health nebo retail. Know how a dosah naší mezinárodní investiční skupiny jim nabízí propojení na ty správné kontakty ve správný čas. Naší přidanou hodnotou je i možnost odborného poradenství od profesionálního týmu s bohatými mezinárodními zkušenostmi z M&A transakcí a kapitálových trhů.

Venture investice lákají příslibem úspěchu, dobrodružství a exkluzivity. Nejsou však pro každého. Náš zkušený tým dokáže prověřit skutečný potenciál a analyzovat možná rizika projektů. Otevíráme zajímavé příležitosti kvalifikovaným investorům (investice v objemu 1 milion Kč a více) pro střednědobý a dlouhodobý investiční horizont. Neváhejte a zeptejte se nás na aktuálně otevřené příležitosti.

Investujeme jen do toho, čemu věříme. Zkuste to s námi.

Investujte s potenciálem nadstandardního zhodnocení do perspektivních projektů a odvětví, ve kterých vidíme budoucnost. Pokud jste kvalifikovaný investor, umožníme vám investovat do projektů, ke kterým byste se jinak kvůli vstupním bariérám jen velmi těžko dostali.

Venture Capital

Investiční příležitosti, které nabízíme zejména kvalifikovaným investorům, mají typicky charakter expozice do konkrétní společnosti nebo projektu se svým specifickým příběhem a vizí. Umožňujeme však také investice do diverzifikovaného portfolia venture kapitálu spravovaného prestižními lokálními a mezinárodními fondy, které jsou obvykle přístupné pouze pro úzký okruh investorů.

Blockchain

Blockchain mění způsob, jakým převádíme hodnotu, uzavíráme smlouvy a nakládáme s daty. Tím vytváří zcela nové obchodní modely a zásadně urychluje výzkum a inovace. Do blockchainu investujeme prostřednictvím atraktivního portfolia blockchainových projektů spravovaného pečlivě vybranými mezinárodními hedgeovými fondy a odborníky. Kvalifikovaným investorům nabízíme investiční příležitost z naší dílny, díky které se i vám otevírají dveře k těmto lukrativním mezinárodním fondům s profesionální správou, zpravidla nedostupným menším investorům. Rozšiřte své portfolio o nejvýnosnější aktivum posledního desetiletí.

Zajímají Vás naše současné investice?

Dejte nám o sobě vědět. Rádi Vám o našich projektech a investičních příležitostech řekneme více.

Věříme těmto projektům